Росія відмовилась від переговорів з Японією і скасовує візи на південні Курильські острови

Росія відмовилась від переговорів з Японією і скасовує візи на південні Курильські острови

Росія відмовилась від переговорів з Японією і скасовує візи на південні Курильські острови

Російська Федерація виходить з переговорів з Японією про укладення мирного договору і скасовує безвізові поїздки для японців на південні Курильські острови. Це відповідь Росії на односторонні обмеження, введені Японією у зв'язку з ситуацією в Україні.

Про це повідомляється на сайті МЗС РФ.

"За нинішніх обставин російська сторона не має наміру продовжувати переговори з Японією щодо мирного договору через неможливість обговорення підписання фундаментального документа про двосторонні відносини з державою, яка займає відверто недружні позиції та прагне завдати шкоди інтересам нашої країни", — сказано в заяві.

Російська Федерація вирішила припинити безвізові поїздки для громадян Японії на південні Курильські острови, а також вийти з діалогу з Японією про налагодження спільної економічної діяльності у регіоні.

Крім того, російська сторона блокує розширення статусу Японії як партнера Організації Чорноморського економічного співробітництва в секторальному діалозі.

Що відомо

  • Уряд Японії ухвалив рішення заморозити активи російських посадовців та бізнесменів у зв’язку зі збройною агресією РФ проти України.
  • Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда вимагає від індійського колеги Нарендрі Моді чіткої відповіді на вторгнення Росії в Україну, яке "похитнуло основу міжнародного порядку".
  • Японія спростила в’їзд біженцям з України.
Війна. Усі новини

Читайте також

"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській області

Вторгнення Росії в Україну, день двадцять шостий. Онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок