Міста-супутники провели акції на підтримку мешканців Енергодара та співробітників Запорізької АЕС

Міста-супутники провели акції на підтримку мешканців Енергодара та співробітників Запорізької АЕС

Міста-супутники провели акції на підтримку мешканців Енергодара та співробітників Запорізької АЕС
Фото: Сергій Орлов

Працівники українських атомних станцій провели акції на знак підтримки мешканців Енергодара та Запорізької АЕС. Місто та атомна станція окуповані російськими військами з 4 березня.

Про це повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов.

До акції доєдналися співробітники Хмельницької АЕС, та Південноукраїнської АЕС, яка знаходиться в Миколаївській області.

Акція на ВП ЮУАЕС:

Учасники акцій висловлювали солідарність з працівниками Запорізької атомної станції та обурення викраденням російськими окупантами першого заступника міського голови Енергодара Івана Самойдюка.

Акція на ВП ХАЕС:

Одночасно в Енергодарі відбулася онлайн акція протесту проукраїнськи налаштованих мешканців міста. Онлайн формат обрали у зв'язку з тим, що проводити мітинги на вулиці в окупованому місті стало небезпечно для життя енергодарців.

За інформацією НАЕК "Енергоатом", до Енергодара привезли 600 членів спеціального підрозділу росгвардії "омон": "Карателів з дубинками, щитами та вогнепальною зброєю розставили по місту. Вони повинні не допускати будь-яких акцій спротиву та, навіть, найменшого скупчення людей".

Як раніше повідомляло Суспільне, 20 березня понад півтори тисячі енергодарців зібралися біля виконкому на мирну акцію проти російських окупаційних військ та на підтримку викраденого заступника міського голови Івана Самойдюка.

Під час акції протесту до мітингувальників під'їхали бтр і попросили містян розходитися. Про це розповіли Суспільному місцеві мешканці. Між учасниками мітингу та окупантами виник конфлікт через те, що російські військові намагались захопити кількох учасників заходу. Однак натовп зміг відбити в окупантів своїх земляків.

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок