В Ужгородській міській лікарні лікують вимушених переселенців, поранених у зоні бойових дій

В Ужгородській міській лікарні лікують вимушених переселенців, поранених у зоні бойових дій

В Ужгородській міській лікарні лікують вимушених переселенців, поранених у зоні бойових дій
Суспільне Закарпаття

Двох чоловіків з осколковими пораненнями госпіталізували в Ужгородську міську лікарню. Це 42-річний житель Київської області та 68-річний житель Маріуполя. Про це розповів завідувач другого хірургічного відділення Мирослав Росул.

За його словами, жителя Маріуполя прооперували 21 березня, операція іншого пораненого запланована на найближчі дні. Обоє приїхали в Ужгород самостійно. Поранення вони отримали понад тиждень тому.

Читайте також: “Коли я прокинувся — на нозі були спиці". З відкритим переломом в Ужгороді лікується Ігор з Київщини

"Мирні жителі, вони не воєнні. Вони постраждали від наслідків вибуху міни. Їм там якусь мінімальну медичну допомогу надавали. Фактично сюди вони доїхали з наслідками цих мінно-вибухових поранень. Пройшло 9-10 днів і це фактично гнійні наслідки таких поранень. Там в одного кістки стопи роздріблені, в іншого — осколкове поранення, велика рана — це нижня кінцівка", — повідомив Мирослав Росул.

Загалом до травмпункту Ужгородської міської лікарні звернулися 110 вимушених переселенців. Такі дані станом на 21 березня Суспільному розповів завідувач відділення травматології Олександр Уровський. За його словами, 18 людей лікували у стаціонарі.

Що відомо:

  • В Україні 24 лютого запровадили воєнний стан через повномасштабне вторгнення Росії;
  • Вторгнення Росії в Україну, день двадцять шостий. Онлайн.
  • Майже 220 тисяч вимушених переселенців поселили на Закарпатті.
  • 93% українців вірять у перемогу над Росією — соціологи.
  • Від початку війни ООН підтвердила смерть понад 800 цивільних.
  • Понад 3 мільйони українців залишили територію України через вторгнення РФ. Відповідну статистику щодо біженців з України оприлюднили в ООН. За даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, найбільше українців вирушило до кордону з Польщею — майже 2 мільйони.

Читайте нас: у Telegram, Viber та Instagram

На початок