Майже 220 тисяч вимушених переселенців поселили на Закарпатті

Майже 220 тисяч вимушених переселенців поселили на Закарпатті

Майже 220 тисяч вимушених переселенців поселили на Закарпатті
Олександр Бодня/Суспільне

Майже 220 тисяч людей з інших регіонів України тимчасово проживають на Закарпатті. Таку кількість станом 21 березня повідомив голова обласної військової адміністрації Віктор Микита.

За його словами, в області продовжують забезпечувати вимушених переселенців місцями для тимчасового проживання, а також їжею та, за потреби, роботою.

"У нас завжди є резерви, які на да даний момент ми консервуєм, на випадок, якщо буде неочікувана кількість переселенців, яких необхідно буде розмістити. Фіксуємо тенденцію, що громадяни, які виїхали в перші дні війни, вони вже повертаються в Україну. Ми готувалися до такої хвилі повернення. Створили робочу групу, яка займається організацією будівництва тимчасових поселень, які в майбутньому зможемо використати в туристичних та інших цілях", — повідомив голова Закарпатської ОВА.

Що відомо:

  • В Україні 24 лютого запровадили воєнний стан через повномасштабне вторгнення Росії;
  • Вторгнення Росії в Україну, день двадцять шостий. Онлайн.
  • 93% українців вірять у перемогу над Росією — соціологи.
  • Від початку війни ООН підтвердила смерть понад 800 цивільних.
  • Понад 3 мільйони українців залишили територію України через вторгнення РФ. Відповідну статистику щодо біженців з України оприлюднили в ООН. За даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, найбільше українців вирушило до кордону з Польщею — майже 2 мільйони.

Читайте нас: у Telegram, Viber та Instagram

На початок