"У кібервійськах України понад 300 тисяч "бійців", — заступник голови ДніпроОВА

"У кібервійськах України понад 300 тисяч "бійців", — заступник голови ДніпроОВА

"У кібервійськах України понад 300 тисяч "бійців", — заступник голови ДніпроОВА
pexels.com

Понад 300 тисяч користувачів приєдналися до кібервійська України, яке веде першу в світі кібервійну. Про це під час брифінгу 21 березня повідомив заступник голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Іван Начовний.

За його словами, війна триває і на інформаційному фронті, щодня інтернет-війська "бомбардують" російські інтернет-ресурси, аби унеможливити їхню роботу. Це сайти місцевих органів самоврядування, банківських та туристичних установ.

"Ворог ще до початку прямого вторгнення спробував атакувати всі ресурси нашої держави. Ми готувалися завчасно, розуміли, що нам доведеться важко працювати на фронті інформаційної війни. Усі інтернет-ресурси нашої області та держави захищені", - розповів Іван Начовний.

За його словами, усі, хто тим чи іншим чином причетні до IT-інфраструктури та роботи з програмним забезпеченням, хто розуміє, що таке комп’ютер, DDOS-атака і IP-адреса, долучаються до інформаційного війська. Дуже багато зарубіжних IT-компаній, де працюють українські фахівці, акумулюють групи, які точково наносять ураження по інтернет-структурі РФ. Світові хакерські угруповання таож на українському боці.

Приєднатися до кібервійська можна у телеграм-каналі, там куратори дають завдання та пояснюють, як унеможливити роботу російських сайтів. Атакувати російські інтернет-ресурси потрібно не з IP адрес, що зареєстровані на території України, а через VPN.

Читайте також

- Хакери Anonymous повідомили, що зламали всі державні телеканали РФ

- "Ув'язнені кібервійська". Як в українських тюрмах ведуть боротьбу проти Росії

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок