На Харківщині — нові втрати у боях проти російських військ

На Харківщині — нові втрати у боях проти російських військ

На Харківщині — нові втрати у боях проти російських військ
Фото:facebook.com/newlifeblUA/

Двоє військових з Близнюківської громади, доценти Каразінського університету та випускник загинули внаслідок російського вторгнення.

Про двох добровольців, які пішли на фронт, написала Близнюківська комунальна газета у Facebook.

"Сергій Масловський народився 10 квітня 1969 року. Працював учителем хімії та біології у Квітневій філії. Пройшов Іловайський котел. Сергій Абдулін народився 8 січня 1984 року, закінчив Софіївську Першу школу", — йдеться у повідомленні.

На Харківщині — нові втрати від війни Росії проти України
Фото:facebook.com/newlifeblUA/

Захищаючи Харків від російських окупантів, загинув і доцент кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування Каразінського університету Олександр Безуглий. Про це йдеться у Telegram вишу.

"Сумно. Болісна втрата. Її зараз важко збагнути. Він був Людиною з великої літери, молодим та повним сил і енергії, взірцем викладацької діяльності, активним громадським діячем, одним із організаторів територіальної оборони Харківщини. Надійний, безкорисний друг і товариш", — написали у повідомленні.

Раніше університет повідомляв і про доцента кафедри фізики нетрадиційних енерготехнологій та екології Костянтина Мягкохліба, який загинув внаслідок російського обстрілу на 48 році життя.

Внаслідок війни загинув і випускник університету імені Сковороди Максим Косинський, повідомили у виші.

"Під час здійснення військових обов'язків загинув Максим Косинський — випускник 2017 року, факультету фізичного виховання і спорту ХНПУ імені Г.С.Сковороди. Максима знали як гарну людину, чуйну, порядну, авторитетну. Саме таким — безстрашним захисником, справжнім патріотом своєї країни – він назавжди залишиться у наших серцях", — написали в університеті.

Читайте також

Тіло загиблого внаслідок обстрілу у Харкові студента з Індії заповіли для досліджень
На початок