Ситуація на території Полтавщини контрольована – начальник ОВА Лунін

Ситуація на території Полтавщини контрольована – начальник ОВА Лунін

Ситуація на території Полтавщини контрольована – начальник ОВА Лунін
Фото: Facebook Дмитро Лунін

Правоохоронці, військові та представники територіальної оборони повністю контролюють ситуацію на території Полтавської області та займаються обороною населених пунктів. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін у своєму Telegram-каналі.

За його словами, у Полтавській області нині знижені ціни на пальне, а в громадах зменшили вартість продуктів харчування.

"Всюди, де можете відкривати виробництва, магазини, кафе сфери послуг, – працюйте, тому що це дасть можливість людям отримувати заробітну плату, а самому бізнесу розвиватися", – сказав Дмитро Лунін.

На території Полтавської області станом на 20 березня перебуває 15 тисяч переселенців із регіонів, де тривають активні бойові дії. Ці люди теж потребують працевлаштування, додав Лунін.

Що відомо:

  • Уранці 24 лютого президент Росії Володимир Путін виступив з екстреним зверненням до громадян, в якому повідомив про рішення щодо початку військової операції на Донбасі.
  • Президент Володимир Зеленський оголосив про запровадження воєнного стану по всій Україні. Верховна Рада проголосувала за запровадження воєнного стану.

Читайте також:

На початок