У Херсоні наразі немає правоохоронців, крім рятувальників і муніципальної варти - міський голова

У Херсоні наразі немає правоохоронців, крім рятувальників і муніципальної варти - міський голова

У Херсоні наразі немає правоохоронців, крім рятувальників і муніципальної варти - міський голова

У Херсоні наразі немає правоохоронних органів, крім рятувальників і муніципальної варти, тому важко розв'язувати певні проблеми.

Про це сказав у прямому ефірі всеукраїнського телемарафону херсонський міський голова Ігор Колихаєв.

"Без них правоохоронців і судової системи дуже важко. Мародерство є, але ми з ним боремося, як можемо. Створили муніципальну варту, куди записалися всі охочі. Вони охороняють місто цілодобово по секторах", - сказав Колихаєв.

Він повідомив, що всі інші проблеми міська влада також вирішує у форматі 24/7.

"Місту зараз потрібна гуманітарна допомога, медикаменти, товари для людей похилого віку. Потрібні памперси для лежачих інвалідів, потрібно молоко, дитяче харчування, те чого зараз немає. Закінчується дизпаливо, бензину фактично немає на заправках. Тим не менш, місто живе, виконавчі органи на місцях, виконують свої прямі обов'язки 24/7 і впевнені що все буде гаразд. Прошу лише зелених коридорів для гуманітарного конвою", - розповів Колихаєв.

Що відомо:

  • Понад двадцять днів російські війська на Херсонщині. Вони "господарюють" в населених пунктах, залякують місцевих жителів, проводять обшуки, мародерствують, викрадають людей.
  • Херсон, в який 1 березня зайшли окупанти, так і залишається в облозі. Машини з продуктами та ліками до Херсона не пускають.
  • Прибічники окупантів намагаються дезінформувати жителів Херсонщини. Вони проводять мітинги, роздають "допомогу" з російського гумконвоя, створюють фейковий комітет з порятунку Херсона.
  • Наперекір усьому жителі Херсона і області щодня виходять на мирні акції протесту, щоб показати окупантам Херсонщина - це Україна.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок