Згоріло 34 гектари: за добу на Волині 17 разів палав сухостій

Згоріло 34 гектари: за добу на Волині 17 разів палав сухостій

Згоріло 34 гектари: за добу на Волині 17 разів палав сухостій
Фото: Держслужба з надзвичайних ситуацій Волині

За останню добу волинські рятувальники 26 разів виїздили на пожежі. 17 із них – загоряння сухої трави біля міст і сіл, – інформує Держслужба з надзвичайних ситуацій області.

Горіння охопило площу понад 34 гектари.

Загоряння сухої трави цієї доби фіксували біля Турійської, Дубівської, Нововолинської, Любомльської, Володимирської, Рівненської, Устилузької, Любешівської, Боратинської, Ківерцівської, Рожищенської, Луцької, Вишнівської та Ковельської міських та сільських громад.

В Держслужбі з надзвичайних ситуацій області зазначили, що всі пожежі – ліквідовані.

"Не будьте подібними до орків, не паліть траву і сміття.Допомагайте рятувальникам, не підкидайте їм роботи у вигляді гасіння наслідків неконтрольованих господарських ритуалів з вогнем", – йдеться в повідомленні.

Що відомо

  • 17 березня на Волині виникли вісім пожеж сухої трави. Вогонь ліквідували на площі майже у 85 гектарів. Також загорілись чотири житлові будинки.
  • Як зазначили в обласній військовій адміністрації, кожен виїзд пожежного авто на гасіння сухостою через підпал – це не лише затрачений час та сили рятувальників, а й пальне, яке зараз потрібно берегти.
  • Раніше в Луцькій міській раді повідомляли, що спалювання сухої рослинності у воєнний час може бути прирівняне до диверсійної роботи, що спрямована на обмеження огляду місцевості бійцями військовим.

Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram та Viber Суспільного Волині.

На початок