"Главное — в безопасности выехать отсюда": СБУ Черкащини перехопила розмову російського військового

"Главное — в безопасности выехать отсюда": СБУ Черкащини перехопила розмову російського військового

"Главное — в безопасности выехать отсюда": СБУ Черкащини перехопила розмову російського військового
Фото: Pixabay

Правоохоронці Черкащини перехопили розмову російського військовослужбовця, з якої зрозуміло, що російська армія вже не боєздатна, тож солдати хочуть втекти. Про це Суспільному повідомили в пресслужбі СБУ області.

Як повідомили у пресслужбі, правоохоронці перехопили інформацію про чергову "секретну тактику" російських окупантів:

"Вони хочуть злиняти «с минимальными потерями». Російський військовий у розмові зі своєю дружиною зізнався, що їхня армія вже не може виконувати завдання. В його батальйоні з 60 військових залишилося лише 13, а 70% техніки знищено українськими військовими".

Російська армія деморалізована та втратила свою бойову міць, тому командир батальйону прийняв рішення — тікати, зазначили у пресслужбі.

Перехоплена розмова:

-Так вас просто бросили и пох*й?

-Нас обстреливают со всех сторон, наша армия уже не справляется. У нас нет уже той боевой мощи, которая была. 70% техники у нас уже нет, все, раз*бали. Вчера майор с бригады погиб. Два дня назад *бнули два 300-х. Выжить-не выжить, а осколками рах*ярило, брюхо повспаривало.

-И куда их везут?

-Сдесь они, сдесь.

-Сколько вас человек?

-Нас 13-14. Наша задача просто с*бываться.

-А изначально сколько было?

-Может 60 с лишним. Мы тупо с*бываемя, мы даже не отстреливаемся. Наша задача, сказал, комбат, просто с*бываться, мне пох*й на приказы. Главное — в безопасности выехать отсюда. *башат со всех сторон.

-Ну так а вы чего не х*ярите никого?

Російська армія деморалізована та втратила свою бойову міць, тому командир батальйону прийняв рішення — тікати, зазначили у пресслужб.

-Ну и че, вас тупо на смерть кинули?

-Получается да. А по новостям что?

-П*здец, вообще них*я нет. Сахара нет в магазинах, прикинь.

Що відомо

  • 24 лютого о четвертій годині ранку Росія напала на Україну. Президент Росії Володимир Путін виступив з екстреним зверненням до громадян, в якому повідомив про рішення щодо початку військової операції на Донбасі.
  • Зранку 1 березня на Черкащині зафіксували чотири вибухи в Уманському районі. Життю черкаських військових, які отримали травми під час вибухів в Умані, нічого не загрожує.
  • На Черкащині 12 березня під час нічних авіанальотів збили ракету. Її уламки впали на подвір'я, пошкодивши будинок і кілька авто, травмованих немає повідомив керівник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.
  • З 15 березня відбулися зміни в часових межах комендантської години – у місті Черкаси вона розпочинається з 21:30 і триватиме до 6:00. Таке рішення ухвалили для зручності працівників критичної інфраструктури", пояснив керівник ОВА Ігор Табурець.
  • У ніч на 16 березня на території області збили ще одну ракету, повідомив радник керівника Обласної військової адміністрації Олександр Скічко.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок