На Буковині від початку війни з Росією одружилися понад дві сотні пар

На Буковині від початку війни з Росією одружилися понад дві сотні пар

На Буковині від початку війни з Росією одружилися понад дві сотні пар
Пара з Києва, яка одружилася в Чернівцях. Фото: Олександр Кісіль

У Чернівецькій області зареєстрували 213 шлюбів від початку повномасштабного російського вторгнення на територію України. В області одружувалися як буковинці, так і люди, які приїхали з інших регіонів.

Про це повідомили на Facebook-сторінці обласної військової адміністрації.

За даними Міністерства юстиції, в умовах воєнного стану термін реєстрації шлюбу скоротили. Раніше він складав місяць, тепер реєстрацію шлюбу дозволяють у день подання заяви.

Для шлюбу необхідні лише паспорти наречених. Якщо хтось із них раніше був одружений, то потрібен також документ, що засвідчує припинення попереднього шлюбу.

Раніше Суспільне розповідало історію вимушених переселенців з Києва, які одружились у Чернівцях. Їх церемонію перервала повітряна тривога.

Що відомо

  • Раніше уряд дозволив одружуватися з військовослужбовцями без їхньої присутності через участь у війні. Також акт про укладання шлюбу може скласти командир військового формування, де перебувають наречені, або акт керівник медичного закладу, у якому перебувають чи працюють під час війни наречені.

Читайте нас у Telegram: головні новини Буковини

Станьте частиною Суспільне Буковина: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок