На Кіровоградщині за три тижні погасили майже сотню пожеж сухої рослинності

На Кіровоградщині за три тижні погасили майже сотню пожеж сухої рослинності

На Кіровоградщині за три тижні погасили майже сотню пожеж сухої рослинності
Facebook Віталія Миронюка

У Кіровоградській області загострюється ситуація із пожежами сухої трави, сміття та очерету. Про це розповів начальник обласного управління служби з надзвичайних ситуацій Віталій Миронюк. Він просить жителів громад повідомляти про тих, хто підпалює суху траву, в поліцію чи представникам влади на місцях.

За інформацією Віталія Миронюка, протягом доби 17 березня пожежі гасили в усіх районах області. Усього їх було 20, найбільше – у Голованівському районі. Протягом доби 16 березня рятувальники отримали 17 викликів щодо випалювання рослинності, площа займань склала близько семи гектарів. 15 березня – 20 пожеж, загальна площа займань – близько п’яти гектарів.

"Ми щодня змушені витрачати час та ресурси на пожежі сухої трави, сміття і очерету, відволікаючись від завдань, які виконуємо у воєнний час. Крім того, такі пожежі в нічний час йдуть на користь російській авіації та диверсійним групам. Просимо небайдужих громадян об’єднатись і чинити так, як ми чинимо, коли виявляємо диверсанта, мародера, зрадника, ворога – затримувати самостійно, або негайно інформувати правоохоронні органи чи владу громад".

За словами речниці служби з надзвичайних ситуацій в регіоні Оксани Мачак, з 24 лютого у Кіровоградській області виникло 95 пожеж сухої рослинності на відкритій місцевості. Це дані на ранок 18 березня.

До 20 пожеж на добу. На Кіровоградщині просять повідомляти про тих, хто підпалює сухостій
Нічна пожежа. Кіровоградська область. Березень 2022 року. Facebook Віталія Миронюка

Вперше, за час російського вторгнення, про гасіння сухої трави і очерету в регіоні Віталій Миронюк написав 1 березня. Пожежі виникли у чотирьох громадах.

Що відомо

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок