Кращі молоді педагоги Херсона - міський конкурс визначив переможців

Кращі молоді педагоги Херсона - міський конкурс визначив переможців

Кращі молоді педагоги Херсона - міський конкурс визначив переможців
Фото: Pixabay

За підсумками випробувань херсонського міського конкурсу "Professional fest" члени журі визначили переможців 2021/2022 навчального року, повідомляється на сайті Херсонської міської ради.

У повідомленні йдеться, що конкурс проходив у різних номінаціях.

Журі конкурсу обрали переможців навчального року 2021/2022:

  • "Директор дошкільного закладу освіти". Переможницею стала Інна Мацуєва, директорка закладу дошкільної освіти №83.
  • "Дошкільна освіта". У цій номінації перемогу здобула вихователька ЗДО №79 Ганна Плахотнюк.
  • "Початкова школа". Перемогла вчителька початкових класів Недержавного навчально-виховного об’єднання "Дошкільний заклад – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "ХАБАД" з поглибленим вивченням івриту та англійської мови Євгенія Морозова.
  • "Загальна середня освіта". Журі присудило перемогу вчительці англійської мови Херсонської гімназії №6 Яні Крупській.
  • "Освіта дітей з особливими освітніми потребами". Перемогла асистентка вчителя, корекційного педагога Херсонської гімназії №16 з вивченням мов національних меншин Алла Шаповал.
  • "Позашкільна освіта". Керівник туристичного гуртка Херсонського Центру позашкільної роботи Олексій Садовський став переможцем у цій номінації.
  • "Професійна (професійно-технічна освіта)". Перемогла майстриня виробничого навчання "Херсонського вищого професійного комерційного училища" Олена Забродіна.

Також віздначили й лауреатів конкурсу:

  • "Директор дошкільного закладу освіти" - Анна Чорна, директорка Херсонського закладу дошкільної освіти №67, Олена Швіндіна, директорка Херсонського закладу дошкільної освіти №80.
  • "Дошкільна освіта" - Анна Мішукова, вихователька Херсонського ясел-садка №18, Вікторія Харченко, вихователька Херсонського закладу дошкільної освіти №10.
  • "Початкова освіта" - Ірина Козачок, вчителька початкових класів Херсонської гімназії №6, Владислав Іщук, учитель початкових класів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №55.
  • "Загальна середня освіта": Богдан Білявський, учитель англійської мови Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова, Каріна Чекамова, вчителька англійської мови Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №54.
  • "Освіта дітей з особливими освітніми потребами" - Ганна Маслова, вчителька-логопед Херсонського закладу дошкільної освіти №67, Альона Хомішина, асистентка вчителя Херсонської гімназії №13.
  • "Позашкільна освіта" - Олексій Садовніченко, керівник гуртка з плавання Херсонської дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки №4, Єгор Лебідь, керівник гуртка Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.
  • "Професійна (професійно-технічна освіта)" - Наталія Желуденко, майстриня виробничого навчання ДНЗ "Херсонське вище професійне училище сервісу і дизайну", Єлизавета Бреславець, викладачка професійно-морського ліцею Херсонської державної морської академії.

Переможців нагородять грамотами міського голови, а лауреатів та учасників – відзначать дипломами управління освіти Херсонської міської ради.

Читайте також:

  • Херсонська художниця створює українські мультики для дітей

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок