У Кропивницькому поховали військових, які загинули на аеродромі під час авіаудару

У Кропивницькому поховали військових, які загинули на аеродромі під час авіаудару

У Кропивницькому поховали військових, які загинули на аеродромі під час авіаудару
Суспільне Кропивницький

На Алеї Слави у Кропивницькому поховали шестеро військових, одного – у Гайворонській громаді. Вони загинули 12 березня на військовому аеродромі у Канатовому під час авіаудару.

Попрощатися з загиблими Євгеном Клименко, Юрієм Марзіним, Олександром Ларіоновим, Сергієм Савченко, Сергієм Залевським, Олегом Бондаренко та Володимиром Сімчуком у Кропивницькому прийшли рідні, друзі, колеги та бійці тероборони.

Кропивничанин Андрій Селіванов прийшов попрощатися з колишніми колегами з шахти Сергієм Савченком і Олександром Ларіоновим: "Вони пішли в тероборону, захищати, бо по іншому ніяк. Ми в одній професії працювали. Разом на зміну, після зміни, дуже багато років плече в плече".

Знала з дитинства Євгенія Клименка кропивничанка Катерина Маїсурадзе: "Вони з сестрою жили в Києві і приїхали сюди, коли почалася війна, він пішов добровольцем в тероборону".

Служив в Югославії – залишився живий, а тут загинув, розповідає Євдокія Дримченко про Олександра Ларіонова. "Я чула ці вибухи, бачила як горіло, але не думала, що саме їх – семеро людей – убило у машині".

Служив з загиблими в одному взводі територіальної оборони Вадим Турченко. Каже: вони їхали на пости, коли почався авіаудар. "Після авіаудару на зв'язок не вийшли, відправили пошукову команду, яка їх знайшла".

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Вибір редакції

На початок