До Маріуполя гуманітарний караван знову не доїхав

До Маріуполя гуманітарний караван знову не доїхав

До Маріуполя гуманітарний караван знову не доїхав

14 березня, гуманітарний караван, який виїхав із Запоріжжя до Маріуполя, залишився в Бердянську. Про це повідомила Маріупольська міська рада.

За повідомленням міськради, це обумовлено недотриманням режиму "тиші" з боку російських військ.

"Попередньо, якщо завтра буде відкрито зелений коридор та буде режим припинення вогню, тоді гуманітарний караван продовжить рух до Маріуполя, де на допомогу потребує 400 тисяч маріупольців", – йдеться в повідомленні.

Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко повыдомив в ефірі телеканалу "Рада", що вже четвертий день гуманітарний конвой намагається доїхати до Маріуполя.

"Зараз гуманітарний конвой стоїть в 60 км від Маріуполя, його не пропускають. Нам вдалося зробити так, щоб хоча б з Маріуполя цивільними автівками люди могли виїхати. Декілька годин тому невелика частина автівок змогла виїхати. Їх приймають в Запорізькій області. Гуманітарна колона, в якій дуже багато фур з продуктами, водою, одягом, а також дуже велика колона з автобусами для того, щоб люди могли виїхати з Маріуполя не пропускається російськими військовими, і вони вже там третій день", – додав Тимошенко.

Читайте також: Війська РФ не в змозі увійти в Маріуполь, тому "рівняють" його як сирійське Алеппо — Арестович

Що відомо

  • 13 березня міська рада Маріуполя повідомила, що у Маріуполі закінчуються запаси води та їжі
  • Станом на 13 березня, від початку блокади загинули 2187 маріупольців. Про це повідомила міська рада
  • Маріуполь вже понад тиждень знаходиться у повній блокаді російських військ. Окупанти обстрілюють місто з артилерії, ракет та авіації. У місті багато днів немає води, світла та опалення. Люди готують їжу на кострах, а воду беруть у фонтанах та морі
  • 9 березня російські окупаційні війська відкрили вогонь з артилерії по Маріуполю. Обстрілами було зруйновано пологовий будинок №2.
  • За попередніми даними міської ради Маріуполя, за час війни станом на 9 березня у місті загинули близько 1300 людей.
  • 8 березня російські війська розпочали атаку в напрямку гуманітарного коридору для евакуації жителів Маріуполя

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок