На супутниковому фото острова Зміїний помітили російський десантний корабель та пошкоджені будівлі

На супутниковому фото острова Зміїний помітили російський десантний корабель та пошкоджені будівлі

Біля острова Зміїний, що на Одещині, стоїть на якорі російський військово-морський корабель. Також на перших чітких супутникових знімках, які оприлюднила компанія MaxarАмериканська компанія, що спеціалізується на космічних технологіях, видно пошкоджені будівлі, повідомили у виданні CNN.

Фото оприлюднили 13 березня. На зображенні видно, що деякі будівлі з червоним дахом в центрі острова пошкодилися в результаті російського обстрілу. Судно, яке видно на шельфі, компанія Maxar ідентифікувала як десантний корабель класу RopuchaВеликий десантний корабель СРСР, побудований в Польщі. З 2019 перебувають на озброєнні ВМФ Росії.

На супутникових фото острова Зміїний помітили російський десантний корабель та пошкоджені будівлі
MAXAR

Що відомо

  • Острів Зміїний, що входить до Кілійського району Одеської області 24 лютого атакували російські війська. На острові перебували 13 прикордонників. Спочатку військові отримали пропозицію здатися, на яку відповіли відмовою. Після цього на Зміїний почався ракетно-артилерійській удар. О 22:05 24 лютого острів захопили.
  • Інформація про те, що прикордонники, які обороняли острів Зміїний від, вижили й були захоплені в полон, з'явилася в російських ЗМІ з'явилася 26 лютого була підтверджена — її почали перевіряти.
  • 1 березня ЗСУ ідентифікували більшість прикордонників з острова Зміїний, аналізуючи російські відео.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок