Департамент з надання адміністративних послуг Миколаєва призупинив роботу. Як отримати документи

Департамент з надання адміністративних послуг Миколаєва призупинив роботу. Як отримати документи

Департамент з надання адміністративних послуг Миколаєва призупинив роботу. Як отримати документи
Фото: ДНАП

Департамент з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради станом на 14 березня не може працювати у штатному режимі. З моменту початку військових дій роботу практично всіх державних реєстрів призупинили задля захисту інформації та запобігати несанкціонованим втручанням у їх роботу.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомив директор департаменту з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради Владислав Бєлан.

За словами Владислава Бєлана, станом на 14 березня неможливо оформити паспорт громадянина України та громадянина України для виїзду за кордон.

"Разом з тим, територіальні підрозділи Державної міграційної служби, а також посольства та консульські установи України, мають змогу продовжувати дію закордонних паспортів на п'ять років та вносити дані про дитину із вклеюванням фото у закордонний паспорт одного з батьків (законних представників)", — повідомляє голова департаменту.

Читайте також: "Масові обстріли мирних жителів на Миколаївщині. Прокуратура розпочала кримінальні провадження"

Владислав Бєлан зазначив, що містяни, паспорти яких прибули до департаменту до 24 лютого, мають можливість отримати готовий документ у приміщенні адміністрації Інгульського району: проспект Богоявленський, 1.

Подальший графік роботи ЦНАПів залежить від ситуації у місті. Дізнатися про години роботи можна на особистій сторінці керівника департаменту або за телефоном: 30-01-12.

Щодо питань стосовно декларування/реєстрації місця проживання, то зі слів Владислава Бєлана, законом встановлено відсутність такої можливості на період дії воєнного стану. У зв'язку з відключенням державних реєстрів Мін'юсту також відсутня можливість реєстрації нерухомого майна, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

На початок