Під час авіаудару по аеродрому Канатове загинули семеро людей

Під час авіаудару по аеродрому Канатове загинули семеро людей

Під час авіаудару по аеродрому Канатове загинули семеро людей

Під час авіаудару 12 березня по аеродрому Канатове загинули семеро – розповів голова Кіровоградської військової адміністрації Андрій Райкович.

Один з загиблих – Олександр Ларіонов. Про це Суспільному сказала його дружина Тетяна Ларіонова.

Кропивничанка Олена Горобець розповіла Суспільному про особисте знайомство зі ще одним загиблим Сергієм Савченко: "Сергій Миколайович вразив нас, творчу команду фільму "Життя на урані", ще в перший день зйомок на шахті, коли ми власне і познайомились. І у фільмі, і за кадром він так любовно розповідав про справу свого життя. Ми побачили уранову шахту його очима, полюбили і перейнялись величезною повагою до всіх, хто там працює. Нині багато хто з них захищає Україну від окупантів. Для нас, для мене особисто, було великою честю знати Вас, Сергію Миколайовичу! Співчуття родині, яку він любив безмежно, як і свою роботу, як і Україну".

Під час авіаудару по аеродрому Канатове загинули семеро військових
Олександр Ларіонов та Сергій Савченко. Суспільне Кропивницький

Що відомо

  • Російські війська обстріляли ракетами Канатове в Кіровоградській області. "Ворог гатив так, що здригався увесь Кропивницький і території навколо", – написав голова військової адміністрації Андрій Райкович.
  • 26 лютого ексголова обласної військової адміністрації Марія Чорна поінформувала, що о 05:00 в аеропорту Канатове увімкнули сигнал тривоги. Аеропорт не обстрілювали, був вибух у полі. "У всіх військових частинах спокійно", – сказала Марія Чорна.
  • Вторгнення Росії в Україну – 18 день. Новини Кіровоградщини.
На початок