Відсьогодні у Полтаві обмеження на пільговий проїзд

Відсьогодні у Полтаві обмеження на пільговий проїзд

Відсьогодні у Полтаві обмеження на пільговий проїзд Суспільне Полтава

Відсьогодні протягом чотирьох години на день полтавські пільговики можуть безкоштовно їздити у громадському транспорті. Це від 11-ї до 15-ї години.

Такі обмеження у Полтавській міськраді запровадили, щоб розвантажити маршрутки та тролейбуси. Також, щоб люди, які працюють, могли першочергово доїхати на роботу та додому.

О 10-й ранку на полтавській зупинці «Мотель» чекає на маршрутку пенсіонерка Ніна Копил. У громадському транспорті їздить безкоштовно, для цього пред’являє пенсійне посвідчення. Та відсьогодні скористатися пільговим проїздом може від 11-ї до 15-ї години. Це через обмеження міськради.

Відсьогодні у Полтаві обмеження на пільговий проїздСуспільне Полтава

Відсьогодні у Полтаві обмеження на пільговий проїзд

Пенсіонерка Ніна Копил, каже: "Плачу. Ось приготувала копійки й буду платити. Образливо, бо пенсії у нас невеликі. Я вийшла і не знала про таке обмеження. Хай з тим, заплачу".

До 11-ї години у банку тролейбусом їздив і полтавський пенсіонер Михайло мельничук. Через обмеження посвідченням, каже, не скористався, – заплатив три гривні.

Михайло Мельничук, пенсіонерСуспільне Полтава

Михайло Мельничук, пенсіонер

Пенсіонер Михайло Мельничук, говорить: "Особисто я заплатив за проїзд. Але зайшов пенсіонер і в нього немає грошей. Стояли півгодини на вулиці Фурманова доки пасажири за нього не заплатили. Нехай би пенсіонери їздили ці два тижні безкоштовно. Без приводу вони не їздять, а їдуть по справах".

Рішення про обмеження пільгових перевезень ухвалили на засіданні міськвиконкому минулого тижня. Зробили це, щоб розвантажити транспорт та уникнути поширення коронавірусу.

Секретар Полтавської міської ради, Олександр Шамота, каже: Наше завдання – через введення обмеження кількості людей, які мають одночасно перебувати в громадському транспорті, дати можливість забезпечити можливість дістатися до роботи медпрацівникам першочергово. Можливо, ми навіть будемо змушені ввести жорсткіші заходи як у Києві. Обмеження взагалі користуватися громадським транспортом будь-кому, окрім тих працівників, які забезпечують життєдіяльність міста.

Відсьогодні у Полтаві обмеження на пільговий проїздСуспільне Полтава

Відсьогодні у Полтаві обмеження на пільговий проїзд

Обмеження пільгових перевезень в обласному центрі буде до кінця карантину.

Нагадаю, від 18 березня у Полтаві, як і в інших містах України, почали діяти обмеження щодо пасажирських перевезень. У міському громадському транспорті має їхати десять або менше людей одночасно. Також заборонили залізничні, авіа- й автобусні пасажирські перевезення та роботу метрополітену. Це – для запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Таке рішення Кабмін ухвалив увечері 16 березня.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди