На Львівщині для збільшення посівної площі використають розліснені ділянки

На Львівщині для збільшення посівної площі використають розліснені ділянки

На Львівщині для збільшення посівної площі використають розліснені ділянки
Фото: Аграрії разом

На Львівщині для збільшення площі посівної додатково використають розліснені ділянки. Так посівну площу збільшать на понад тисячу гектарів. Про це повідомив на своєму Telegram-каналі голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Загалом площа посівної на Львівщині становитиме понад 707 тисяч гектарів.

"Ярі культури плануємо посіяти на площі 440 тисяч гектарів. Це на 5 тисяч гектарів більше, аніж минулого року, і потребуватиме більше ресурсів. Структура посівних площ буде залежати від постачання імпортних ресурсів. Якщо буде нестача імпортного насіння, аграрії засіватимуть ті культури, насіння яких є в запасах", — розповів Козицький.

За його словами, 177, 6 тисяч нектарів озимих зернових перезимували добре.

Міністерство аграрної політики та продовольства України створило платформу, на якій просить аграріїв розповісти про готовність господарств до посівної-2022 та які матеріально-технічні засоби необхідні для її проведення. Зібрану інформацію опрацюють, а згодом врахують при розподілі ресурсів, які надходитимуть в Україну.

Що відомо

  • Львівські підприємці відновлюють роботу своїх закладів. Запрацювали більшість магазинів. Окрім продуктів та речей першої необхідності продають тепер одяг, посуд та навіть сувеніри.
  • Власники бізнесу та підприємці, які хочуть переїхати на Львівщину, можуть звертатися на е-адресу: [email protected], у приватні повідомлення департаменту економічної політики Львівської ОВА та у WhatsApp за номерами: +38 066 833 03 13, +38 068 068 17 51, +38 063 466 71 38.
  • Допомагатиме охочим переїхати з бізнесом і місто Львів. Про це повідомив заступник міського голови Андрій Москаленко. Контактні номери телефонів: (032) 254-60-06, управління інвестицій та проєктів, +38 067 941 46 91 (WhatsApp, Viber), Олег, email: [email protected].
Читайте також: "Львівщина мусить стати економічною опорою України". Підприємців закликають повертатися до роботи

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону

На початок