Російські військові намагаються залякати мелітопольців, щоб вони не виходили на патріотичні мітинги

Російські військові намагаються залякати мелітопольців, щоб вони не виходили на патріотичні мітинги

Російські військові намагаються залякати мелітопольців, щоб вони не виходили на патріотичні мітинги
Скрін з Facebook: Ольга Гайсумова

10 березня у Мелітополі місцеві мешканці вдесяте вийшли на мирний протест. Хоча напередодні російські військові намагалися залякати людей, аби ті не виходили на подібні мітинги.

Про це журналістам Суспільного повідомила голова громадської організації "Свідоме Суспільство Мелітополя" Ольга Гайсумова.

Вона наголосила, що мелітопольці хочуть показати окупантам свою проукраїнську позицію. За її словами, на мітинг сьогодні вийшло близько півтори тисячі людей. Вони тримали в руках прапори України та плакати з написами "Слава ЗСУ" і "Мелітополь — це Україна".

"Вчора окупанти зайшли до мелітопольської християнської церкви. Сто п'ятдесят людей з автоматами повибивали все скло, двері. Вони шукали там гроші, зброю, бо вони не розуміють, як це люди могли вийти за власним бажанням. Окупанти вважають, що хтось платить. Їм не зрозуміти, що ми прийшли за покликом серця. Стріляли перші два дні. Люди показали свою хоробрість і продовжували йти, наступати на техніку окупанта, і вони зрозуміли, що нас не залякати", — розповіла Ольга.

Вона також додала, що одного з активістів, що виходив на мітинги, поранили. Зараз він у лікарні, його життю нічого не загрожує. Ольга також зазначила, що Мелітополь досі перебуває у блокаді.

"Ми відрізані від можливості знімати готівку, отримувати продукти та від переміщення за межі міста. Брак медикаментів відчутний", — зазначила вона.

За словами Ольги, саме із ліками найбільший дефіцит. А от запасів їжі мешканцям Мелітополя поки вистачає.

Читайте також: Вторгнення Росії в Україну: ситуація в Запорізькій області. День 15-й. Текстовий онлайн

У Мелітополі викрадали депутатку облради кримськотатарського походження

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок