Рубіжне знову під обстрілами - без електропостачання та мобільного зв'язку

Рубіжне знову під обстрілами - без електропостачання та мобільного зв'язку

Рубіжне знову під обстрілами - без електропостачання та мобільного зв'язку
Рубіжанська міська рада

Рубіжне 10 березня знову під ворожими обстрілами. Вибиті вікна в будівлі виконкому, лікарні, міського палацу культури, пошкоджено багато житлових будинків, повідомив голова Сєвєродонецької районної державної адміністрації Луганської області Роман Власенко.

"Енергетики не мають можливості приступити до відновлення електропостачання, але сподіваємось їм це вдасться. В місті відсутнє опалення, вода перебої з газом, відсутній мобільний зв'язок", — пише Роман Власенко у своїй стрічці в Фейсбук.

9 та 10 березня людям роздавали плівку. Також організували черговий рейс до евакуаційного потягу в Лиман, який планується й 11 березня.

"У школі №2 діє волонтерський пункт з гуманітарної допомоги. ДСНС доручено створити пункт обігріву", — додає голова РДА.

Рубіжне знову під обстрілами, без електропостачання та мобільного зв'язку
З Рубіжного організували рейс на евакуаційний потяг в Лиман. Рубіжанська міська рада

Що відомо

  • Російські окупаційні війська продовжують спроби захопити Рубіжне, Лисичанськ та Сєвєродонецьк, але українські військові тримають оборону.
  • У Луганській області 9 березня російські війська продовжили обстрілювати цивільних та інфраструктуру
  • Російські окупанти 8 березня почали масово обстрілювати мирні міста Луганської області — Рубіжне, Попасна, Лисичанськ, Сєвєродонецьк.
  • 8 березня у Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Попасну управління Верховного комісара ООН у справах біженців доправили харчові продукти, а Червоний Хрест організував гаряче харчування для тих, хто перебуває у бомбосховищах.
  • 7 березня Луганщина отримала 300 тонн гуманітарної допомоги
  • 6 березня на Луганщині за 6 березня, в результаті обстрілів російських військових загинуло п’ятеро мирних мешканців.
  • 5 березня росіяни обстрілюють цивільні будинки, лікарні та установи в Сєвєродонецьку, Рубіжному, Лисичанську, Попасній.
  • 3 березня, пообіді і до самого ранку Сєвєродонецьк потерпав від російських обстрілів. Місто лишилось без газу
  • 2 березня після обстрілу по місту Сєвєродонецьк, що на Луганщині, у дитячому садочку в районі проспекту Центральний пошкоджено дах садочку та перебито тепломережу.
  • 2 березня у Сєвєродонецьку об 11:35 після обстрілу почали надходити повідомлення про попадання снарядів у дитячий садочок та по пр-кт

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок