"Ми — з війни". Евакуація з Ворзеля та Ірпеня на Київщині. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

"Ми — з війни". Евакуація з Ворзеля та Ірпеня на Київщині. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

"Ми — з війни". Евакуація з Ворзеля та Ірпеня на Київщині. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ
Евакуація на Київщині, 9 березня 2022 року. Фото: Тарас Ібрагімов

З Ворзеля та Ірпеня на Київщині вдалось евакуювати три тисячі людей. Вони розповідають про те, як жили без світла, тепла та води, переховуючись від російських військових у підвалах. Водночас частину евакуаційних автобусів заблокували — не вдалось забрати жителів Бучі, Гостомеля та Бородянки. З більшістю з них немає зв’язку.

З початку війни Росії проти України окупаційні війська намагаються дістатися столиці. Усі ці дні військові Збройних сил України стримують наступ. Буча, Ірпінь, Гостомель, Ворзель — у цих населених пунктах на південному заході Київської області станом на 6 березня найгірша ситуація. Вивезення людей з Бучі неможливе через вогонь з боку російських військ, також там немає зв'язку. Російські військові підірвали рейки залізниці в Ірпені, тож людей звідти почали евакуювати автобусами від мосту в Романівці.

Кількість загиблих та поранених в Київській області наразі невідома. Влада області повідомляє, що багато людей лишаються в підвалах, війська РФ беруть заручників, вбивають як дорослих, так і дітей. У Бучі тіла загиблих не можуть забрати з вулиць через обстріли.

Що відбувається зараз у містах та селищах довкола Києва, зокрема на північно-західному напрямку — Суспільне веде текстовий онлайн.

Війна — усі останні новини

Читайте також

Чотирнадцять днів війни. Як сьогодні живе столиця

"Хочеш миру — берися до зброї!": на Прикарпатті продовжують готуватися до оборони

Щоденники війни. Найстрашніша подорож мого життя

На вулицях росіяни і чеченці. Життя у Гостомелі: розстріли, відсутність їжі, тепла і зв’язку

На початок