Доставка Glovo частково відновила роботу в Україні

Доставка Glovo частково відновила роботу в Україні

Доставка Glovo частково відновила роботу в Україні

Іспанська компанія Glovo частково відновила діяльність в Україні для надання послуг першої необхідності у двадцяти містах країни, включаючи Київ.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

"Такі дії були викликані підвищеним попитом на життєво важливі послуги для мешканців та громадських організацій, які не можуть отримати доступ до продуктів харчування, ліків і товарів першої необхідності", – ідеться в пресрелізі.

Минулого тижня компанія зробила доступним свій сервіс в обмеженому режимі (з 10:00 до 18:00) у містах західної та частково центральної України, а також у кількох районах Києва.

Зазначається, що Glovo не шукає фінансової вигоди від надання послуг в Україні і відмовляється від комісії за використання платформи для партнерів, громадських організацій та аптек.

Операційний дохід від доставки для користувачів буде переказаний українській громадській організації "Повернись живим".

Що відомо

  • 9 березня — рівно два тижні Україна чинить опір російській агресії. Російські військові зосередили свої сили на оточенні Києва, Харкова, Чернігова, Сум, Маріуполя та Миколаєва. Окупанти зазнають втрат в особовому складі, втрачають техніку та озброєння, але розвідники США вважають, що це не зупинить Путина від другої хвилі ескалації.
  • Уранці 24 лютого президент Росії Володимир Путін виступив з екстреним зверненням до громадян, в якому повідомив про рішення щодо початку військової операції на Донбасі. Президент Володимир Зеленський оголосив про запровадження воєнного стану по всій Україні.

Читайте також

Вторгнення Росії. День чотирнадцятий. Онлайн

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській області

Путін вчинив як воєнний злочинець". Інтерв'ю з доктором юридичних наук Савчиним

Війна — усі останні новини
На початок