Тренера російського ФК "Зеніт" позбавлять звання почесного громадянина Луцька

Тренера російського ФК "Зеніт" позбавлять звання почесного громадянина Луцька

Тренера російського ФК "Зеніт" позбавлять звання почесного громадянина Луцька
Фото: Getty Images

Луцька міська рада позбавить футболіста Анатолія Тимощука, який з 2017 року тренує гравців російського ФК "Зеніт", звання "Почесний громадянин міста Луцька". Про це на своїй сторінці facebook повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук.

Звання Тимощук отримав ще у 2008 році. Рішення про позбавлення його цього статусу мають розглянути на найближчому засіданні сесії.

"Анатолій Тимощук за весь час війни не лише не зробив жодної публічної заяви щодо нападу РФ на Україну, а ще й залишився працювати у клубі країни-окупанта", – зазначив у дописі міський голова.

Як раніше повідомили в Українській асоціації футболу, Тимощука покарають за відсутність позиції щодо вторгнення РФ. Зокрема його мають позбавити тренерської ліцензії рівня Pro, виданої Центром ліцензування УАФ, забрати усі титули переможця та виключити Тимощука з офіційного реєстру гравців збірних команд УАФ.

Що відомо

  • В українському футболі Тимощук виступав з 1995 по 2007 роки за луцьку "Волинь" та донецький "Шахтар". За ці команди він провів 393 матчі у всіх турнірах, забивши 47 голів.
  • Тимощук в Україні виграв сім титулів: три чемпіонати, три Кубки, а також один Суперкубок України (всі - у складі "Шахтаря").
  • Після відходу з "Шахтаря" Тимощук виступав у російському "Зєніті" та "Баварії", де окрім перемог у внутрішніх турнірах ще й здобув два євротрофеї: Кубок УЄФА та Лігу чемпіонів. Закінчив кар'єру гравця Тимощук у складі казахстанського "Кайрата".
На початок