У Дніпрі створили добровольче об'єднання "Варта Дніпра". Як працює та де записатися

У Дніпрі створили добровольче об'єднання "Варта Дніпра". Як працює та де записатися

У Дніпрі створили добровольче об'єднання "Варта Дніпра". Як працює та де записатися
Дніпропетровська облдержадміністрація

У Дніпрі створили добровольче об'єднання "Варта Дніпра", яке буде допомагати у патрулюванні міста. Про це під час брифінгу повідомив Дніпровський міський голова Борис Філатов.

"Це не просто громадська організація, це добровольче об'єднання територіальної оборони при мерії міста. Вони запобігатимуть непотрібній активності містян», - сказав він.

Керівником та командиром "Варти Дніпра" став майор Олександр Буйволюк, який у минулому був директором департаменту паркової рекреації.

"З першого дня ми зустрічаємо велику кількість людей, які хочуть приймати участь в обороні нашого міста, тому ми почали їх реєструвати. Кілька днів тому, наказом командуючого Сил територіальної оборони України було визначено наш підрозділ добровільного формування "Варта Дніпра"", - говорить чоловік.

За його словами, набирають не лише чоловіків, які хочуть воювати із зброєю у руках, а й тих, хто хоче надавати інформацію стосовно руху противника.

Як сказав Олександр Буйволюк, завдання "Варти Дніпра" - стати останнім форпостом, який не дасть ворогові просуватися далі.

Підрозділи формуються по територіальним ознакам. Це добровільні підрозділи, люди будуть закріплені за тим районом де вони проживають

"Люди приходять до нас, вони мають документ у вигляді паспорта та індифікаційного коду, ми їх реєструємо, розмовляємо, визначаємо де він найбільш професійний та чим він може нам допомогти та об’єднуємо у той чи інший напрямок. Це добровільний підрозділ, ми за це не платимо заробітної плати", - розповів командир.

"Варта Дніпра" працює за адресою: вулиця Старокозацька 59.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок