Представники Костянтинівської міської тергромади прийняли присягу

Представники Костянтинівської міської тергромади прийняли присягу

Представники Костянтинівської міської тергромади прийняли присягу
Суспільне

Представники добровольчого формування Костянтинівської міської тергромади 9 березня прийняли присягу. Це люди, які добровільно вступили до лав місцевої самооборони для захисту міста від російських окупантів.

Добровольчий рух у Костянтинівці зареєстрували офіційно - співпрацюють з поліцією, військкоматом та обласною теробороною

"У нас є база, ми збираємо людей і одразу їх розподіляємо. Хочемо всім повідомити, що всі, хто хочуть захищати Костянтинівку, вони тут і залишаться, нікого в інші міста направляти не будуть. В мене болить за Україну, за моїх сусідів, за моїх друзів. І я хочу допомогати всім чим зможу", ­­— говорить членкиня добровольчого формування Костянтинівської міської тергромади Валерія.

Вона додає, що до добровольчого формування приєдналася з впевненістю, що перемога буде за Україною.

"Я закликаю всіх чоловіків, всіх хто розуміється на цій справі, всіх кому небайдужа доля України, небайдужа доля своя і своїх дітей, щоб приходили до нас і підключалися до оборони свого міста, свого краю. Нам треба завтра жити і той путінський фашизм повинен канути в історію", ­­— говорить член добровольчого формування Костянтинівської міської тергромади Віктор.

Харчі, засоби гігієни, ліки для захисників збирають місцеві жителі, каже начальник добровольчого формування Андрій. Від допомоги, каже чоловік, не відмовляються,

"Пісок, мішки, транспорт, пальне - це в нас болюче зараз. У нас навіть було таке, що приносить в пляшках бабуся, каже, від дідуся залишилося, беріть. Наша задача зараз посилення блокпостів - їжаки, плити, праця, мішки, коктейлі Молотова. Їжаки маленькі, щоб на дорозі розсипати, спеціальний смузі для дороги, скати", ­­— розповідає керівник добровольчого формування Костянтинівської міської тергромади Андрій.

Набір у тероборону триває. Записатися можна в міському військкоматі та в штабі добровольчого формування.

Що відомо

  • Вночі з 8 на 9 березня на території Мар'їнської та Світлодарської громад тривали бої. Російські окупаційні війська відкривали вогонь з градів та мінометів 120-го калібру.
  • У Донецькій області з 24 лютого загинуло 58 мирних жителів. Про це повідомляє голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок