Роберт Левандовські забив найбільш ранній хет-трик в історії Ліги чемпіонів

AP

Для трьох голів поляку знадобилося лише 23 хвилини.

Форвард "Баварії" Роберт Левандовські, який був одним із іноземних футболістів, активно підтримавших Україну на тлі повномасштабного вторгнення Росії, став автором одного із унікальних рекордів в історії Ліги чемпіонів.

"Баварія" пройшла у 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Відбулося це завдяки розгромній перемозі у матчі-відповіді над "Зальцбургом" з рахунком 7:1.

Одним із авторів перемоги "Баварії" над "Зальцбургом" став форвард Роберт Левандовські. Нападник відзначився хет-триком і завдяки цьому переписав рекорд турніру.

Для того, щоб забити три м'ячі у ворота "Зальцбурга", Левандовські знадобилося 23 хвилини. А також два пенальті: поляк забив два поспіль м'ячі ударами з 11-метрової позначки, після чого відзначився з гри.

Завдяки цьому, Левандовські побив рекорд, який тримався упродовж 26 років. У 1996 році колишній форвард "Мілана" Марко Сімоне забив хет-трик норвезькому "Русенборгу" за 24 хвилини - поляку знадобилося на хвилину менше.

Крім того, Левандовські тимчасово став найкращим бомбардиром Ліги чемпіонів сезону 2021/22 з показником у 12 м'ячів. Випередити його може форвард "Аякса" Себастьян Аллє, який забив 11 голів.

• Левандовські у сезоні 2021/22 забив 42 голи у 35 поєдинках.
  • У сезоні 2019/20 Левандовські став найкращим бомбардиром Ліги чемпіонів з показником у 15 м'ячів.
  • Загалом на рахунку поляка 85 голів у Лізі чемпіонів. Він замикає топ-3 найкращих бомбардирів турніру після Кріштіану Роналду (140) та Ліонеля Мессі (125).
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо