На Полтавщині перевіряють ще понад 30 людей на причетність до диверсій

На Полтавщині перевіряють ще понад 30 людей на причетність до диверсій

На Полтавщині перевіряють ще понад 30 людей на причетність до диверсій
фото: ГУ НП у Полтавській області

За добу на Полтавщині правоохоронці виявили понад 860 підозрілих людей, більшість із яких порушували комендантську годину. Про це повідомили на офіційному сайті поліції із посиланням на начальника поліції регіону Євгена Рогачова.

Згідно з повідомленням, 30 затриманих перевіряють щодо співпраці з ворогами та участі в диверсіях.

Згідно зі змінами до Кримінального кодексу, за державну зраду та диверсію в умовах воєнного стану можуть позбавити волі на 15 років або довічно із конфіскацією майна. До таких засуджених не застосовують амністію.

Що відомо:

  • Уранці 24 лютого президент Росії Володимир Путін виступив з екстреним зверненням до громадян, в якому повідомив про рішення щодо початку військової операції на Донбасі.
  • Президент Володимир Зеленський оголосив про запровадження воєнного стану по всій Україні. Верховна Рада проголосувала за запровадження воєнного стану.
  • З 19:00 до 6:00 у Полтавській області діє комендантська година. У цей час заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень. Їх мають працівники підприємств, установ і організацій, що забезпечують життєдіяльність області.
На початок