Менш ніж за добу українці подали мільйон заявок на “єПідтримку” — Федоров

Менш ніж за добу українці подали мільйон заявок на “єПідтримку” — Федоров

Менш ніж за добу українці подали мільйон заявок на “єПідтримку” — Федоров
Фото: Олександр Гордієнко / Суспільне Миколаїв

Менш ніж за добу українці подали мільйон заявок на “єПідтримку”. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Міністр нагадав, що допомогу в розмірі 6,5 тисяч гривень можуть отримати наймані працівники, за яких сплачується ЄСВ, та ФОПи усіх груп у тих населених пунктах, де активно ведуться бойові дії.

“Користуйтеся “єПідтримкою”. Якщо у вас виникли питання з поданням заявки — пишіть у сапорт “Дії”, — написав Федоров у Telegram.

Що відомо

  • Зранку 8 березня уряд запустив послугу по допомозі громадянам, як втратили роботу через війну і вже прийняли понад 700 тисяч заяв на "єПідтримку". Скористатися послугами вже можуть мешканці областей, де відбуваються бойові дії. Про це повідомляє міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
  • Уряд підготував програму спеціальної допомоги для всіх українців, які втратили можливість працювати через війну. Про це у своєму зверненні повідомив президент Володимир Зеленський. Він розповів, що люди, у яких Росія забрала можливість працювати, отримають по 6,5 тисяч гривень. Крім того, пенсіонери вже у березні отримають проіндексовані на 14% пенсії.
Дивіться також: Проводять до кордону із Польщею та повертаються воювати. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Читайте також

Вторгнення Росії. День чотирнадцятий. Онлайн

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській області

Путін вчинив як воєнний злочинець". Інтерв'ю з доктором юридичних наук Савчиним

Війна — усі останні новини
На початок