Соціальні виплати будуть продовжені без необхідності звертатися до органів соцзахисту — Шмигаль

Соціальні виплати будуть продовжені без необхідності звертатися до органів соцзахисту — Шмигаль

Соціальні виплати будуть продовжені без необхідності звертатися до органів соцзахисту — Шмигаль
Фото: сайт уряду

Уряд ухвалив рішення, що допомога малозабезпеченим сім’ям, одиноким матерям, дітям з тяжкими захворюваннями, виплати внутрішньо переміщеним особам будуть продовжені без необхідності звертатися до органів соцзахисту. Про це у зверненні повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Він також повідомив, що уряд змінив порядок нарахування пільг та субсидій.

“У разі, якщо місцеві органи соцзахисту не зможуть виконувати свої функції, всі виплати будуть здійснені безпосередньо Міністерством соціальної політики через “Ощадбанк”, навіть якщо в отримувачів відкриті рахунки в інших банках”, — пояснив Шмигаль.

Він також подякував всім волонтерам та соціальним працівникам, які в часи війни допомагають тим, кому допомога сьогодні потрібна найбільше – людям літнього віку, людям із інвалідністю, важкохворим.

Що відомо

  • Зранку 8 березня уряд запустив послугу по допомозі громадянам, як втратили роботу через війну і вже прийняли понад 700 тисяч заяв на "єПідтримку". Скористатися послугами вже можуть мешканці областей, де відбуваються бойові дії. Про це повідомляє міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
  • Уряд підготував програму спеціальної допомоги для всіх українців, які втратили можливість працювати через війну. Про це у своєму зверненні повідомив президент Володимир Зеленський. Він розповів, що люди, у яких Росія забрала можливість працювати, отримають по 6,5 тисяч гривень. Крім того, пенсіонери вже у березні отримають проіндексовані на 14% пенсії.
Дивіться також: Проводять до кордону із Польщею та повертаються воювати. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Читайте також

"Люди просили на стільчику посидіти": куди евакуюватись та де шукати житло переселенцям

Вторгнення Росії в Україну. День 13. Онлайн

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській області

Путін вчинив як воєнний злочинець". Інтерв'ю з доктором юридичних наук Савчиним

Війна — усі останні новини

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Платформи Суспільного працюють без перебоїв: сайт, радіо та соцмережі Telegram, Facebook, Instagram, Youtube, Viber, а також Twitter англійською мовою.

На початок