В одном з районів Маріуполя частково відновили зв’язок, але ситуація у місті складна — Ігнатченко

В одном з районів Маріуполя частково відновили зв’язок, але ситуація у місті складна — Ігнатченко

В одном з районів Маріуполя частково відновили зв’язок, але ситуація у місті складна — Ігнатченко
Наслідки обстрілів Маріуполя, фото: Маріупольська міська рада

У Маріуполі в одному з районів знайшли можливість частково відновити зв’язок. У місті вже десять днів немає електрики, водо- та газопостачання, не підвозять продукти харчування. Про це повідомляє речниця Донецької облдержадміністрації Тетяна Ігнатченко.

"Ситуація в місті, якщо її описати одним словом, - катастрофа. Окупанти навмисне і цілеспрямовано перебили усі входи води і електрики, які живили місто - били прицільно й точно. Зруйнували комунальне підприємство - щоб нічим було долати наслідки. Їжу готують на вулиці на вогні. Магазини розбиті і пограбовані", — повідомила Ігнатченко.

7 березня по місту розвозили питну воду. Технічну воду люди збирають самотужки, зливають з систем опалення або збирають дощову воду.

За її інформацією Мнгуш знаходиться під контролем російських окупаційних військ. У Ялті, Мангуші та Урзуфі частково відновили світло та зв’язок

"Вкотре повторюю: у росіян немає шансів проти нашої армії у чесній війні, у наземних операціях - вони сцикливі і демотивовані. Тому вони знищують нас, наші міста і людей, артилерією і авіацією. Друзі за кордоном: Закрийте небо! І наша армія виштовхає їх", — наголосила речниця.

Що відомо

  • Маріуполь залишається у блокаді. Окупаційні війська Росії безперервно обстрілюють місто
  • В боях на Маріупольському напрямку знищено танкову роту російської армії
  • У Маріуполі 6 березня внаслідок обстрілу російських військових пошкодили офіс місії ОБСЄ, евакуацію спостерігачів відтермінували.
  • 7 березня окупаційні війська РФ третій раз порушили домовленості про припинення вогню та не дали можливості евакуювати мирне населення. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.
  • Майже 2 тисячі маріупольців змогли вирватися з окупації саме завдяки нашим захисникам у період тієї недовгої тиші, що була протягом останніх двох днів. З них кожна п'ята дитина та кожна друга жінка.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок