Радник міського голови Маріуполя розповів про ситуацію у місті

Радник міського голови Маріуполя розповів про ситуацію у місті

Радник міського голови Маріуполя розповів про ситуацію у місті

Гуманітарний конвой для Маріуполя готовий: 9 фур їжі, води та ліків, 60 автобусів для евакуації маріупольців, повідомляє радник міського голови Маріуполя Петро Андрущенко.

"В нас все готово - питання виключно в наданні проходу російськими окупантами. Траса частково замінована, деякі ділянки контролюються окупантами. Але на зараз підтвердження ані тиші, ані готовності немає. Всі балачки про "зелений коридор" поки не що інше, як відверта брехня. Все що ми зараз можемо зробити- чекати. Нажаль", - пише радник у своїй стрічці у Фейсбук.

За його словами, в місті відновили частково зв'язок, але через розряджені телефони когось знайти дуже складно. "Ситуація насправді - критична. Росіяни доводять містян до відчаю, сподіваючись через гуманітарну катастрофу вдарити в спину нашим захисникам. Не вірю в такий сценарій, але, за два-три дні що буде, навіть уявити неможливо", - додав він.

Також від розповів, що Мангуш та приморська територія вже під контролем окупантів та частина поліції переодяглася в форму "народної міліції".

Читайте також

  • В боях на Маріупольському напрямку знищено танкову роту російської армії
  • У Маріуполі 6 березня внаслідок обстрілу російських військових пошкодили офіс місії ОБСЄ, евакуацію спостерігачів відтермінували.
  • 7 березня окупаційні війська РФ третій раз порушили домовленості про припинення вогню та не дали можливості евакуювати мирне населення. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.
  • Майже 2 тисячі маріупольців змогли вирватися з окупації саме завдяки нашим захисникам у період тієї недовгої тиші, що була протягом останніх двох днів. З них кожна п'ята дитина та кожна друга жінка.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок