У Хмельницькому робили патріотичні татуювання та перераховували кошти на ЗСУ

У Хмельницькому робили патріотичні татуювання та перераховували кошти на ЗСУ

У Хмельницькому робили патріотичні татуювання та перераховували кошти на ЗСУ
Фото: Суспільне Поділля

17 тисяч гривень благодійних коштів для Збройних Сил України зібрали за два дні в студії тату в Хмельницькому, розповіла Суспільному її власниця Вікторія Клочко. За її словами, для всіх бажаючих майстри тату-студії влаштувала акцію: робили татуювання за мінімальну ціну – 500 гривень. Відвідувачі салону, бажаючи допомогти українській армії, залишали більше. Якими малюнками прикрашали тіло хмельничани, Суспільне дізнавалося.

Вказування напрямку руху військовому кораблю окупантів – найпопулярніше татуювання, яке робили відвідувачі студії під час дводенної акції на підтримку Збройних Сил України, розповіла власниця студії Вікторія Клочко.

Хмельничанин Іван вирішив набити напис на ребрах. Каже, хотів зробити пам’ятний напис після закінчення війни, але, почувши про акцію, доєднався сьогодні: "Я дійсно хотів, щоб це залишилось зі мною назавжди".

Хмельничанин Іван зробив відомий напис на ребрах. Фото: Суспільне Поділля.
Хмельничанин Іван зробив відомий напис на ребрах. Фото: Суспільне Поділля. Фото: Суспільне Поділля

Відвідувачка салону Наіра на передпліччі набила герб України із синьо-жовтим серцем всередині: "Я давно хотіла таке тату. Але тут вийшла така акція, що всі зібрані гроші йдуть на армію, і я вирішила поєднати приємне з корисним". Каже, що через багато років цей напис для неї буде символом боротьби та перемоги України.

Тату-майстер Назар Бабій каже: окрім надпису про корабель, за час акції відвідувачі обирали для себе малюнки з патріотичними мотивами, до прикладу, національні символи чи карту України. Під час розробки ескізу татуювання каже, людина сама має змогу обрати, яким зображенням покрити тіло: "Або скидає якийсь приклад, що подобається, і вже від цього відштовхуємося і розробляємо дизайн. Або описує ідею і там малюється декілька приблизних ескізів".

Більшість татуювань - із символікою України. Фото: Суспільне Поділля.
Більшість татуювань - із символікою України. Фото: Суспільне Поділля. Фото: Суспільне Поділля

Власниця студії тату Вікторія Клочко говорить, що дні благодійних акцій робили й раніше. За перший день підтримки Збройних Сил їх відвідало 18 людей: "Це дуже багато, надзвичайно багато для маленької студії".

За її словами, аби кожен охочий мав змогу набити татуювання з патріотичним малюнком, поставили мінімальну ціну – 500 гривень. Люди для підтримки армії залишали більші кошти.

На початок