До притулку на Львівщині перевезли ще двох ведмедів з Київщини

До притулку на Львівщині перевезли ще двох ведмедів з Київщини

До притулку на Львівщині перевезли ще двох ведмедів з Київщини
Фото: Ведмежий притулок "Домажир"

6 березня до ведмежого притулку "Домажир", що на Львівщині, привезли ще двох ведмедів з Київщини. Про це повідомили на Facebook-сторінці реабілітаційного центру.

Зараз у "Домажирі" є вже сім ведмедів із київського притулку "Біла скеля".

"Ці 7 ведмедів можуть розраховувати на нашу турботу та догляд. Їхня безпека, а також безпека наших співробітників для нас є важливою", — повідомили у ведмежому притулку "Домажир".

У притулок на Львівщині перевезли ще двох ведмедів з Київщини
У притулок на Львівщині перевезли ще двох ведмедів з Київщини. Фото: Ведмежий притулок "Біла скеля"

Там додали, що планують подальші кроки для підтримки тварин. Усіх небайдужих попросили зробити пожертву bit.ly/four-paws-ukraine.

Як розповів Суспільному директор притулку "Біла скеля" Тарас Бойко, наразі транспортували на Львівщину усіх ведмедів, адже у Київській області тваринам було небезпечно перебувати.

Зараз у львівському притулку "Домажир" є 36 ведмедів.

Ведмежий притулок "Домажир" — рекреаційний центр для порятунку бурих ведмедів, що розташований за 15 км від Львова. Притулок заснували за підтримки Міжнародного фонду "Чотири лапи"(Австрія).

Там допомагають ведмедям, рятуючи їх із пересувних зоопарків, цирків, готелів та ресторанів. Умови життя для бурих ведмедів у притулку наближені до природних. Ведмеді живуть у дикій природі близько 25 років, у притулку приблизно 40 років.

Що відомо

Читайте також: Вторгнення РФ в Україну. Десятий день. Онлайн

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону

На початок