Голова комітету Палати представників США із закордонних справ прибув на українсько-польський кордон

Голова комітету Палати представників США із закордонних справ прибув на українсько-польський кордон

Голова комітету Палати представників США із закордонних справ прибув на українсько-польський кордон
Фото: Львівська військова адміністрація

6 березня Голова комітету Палати представників США із закордонних справ Грегорі Мікс прибув на українсько-польський кордон. Під час зустрічі із головою Львівської військової адміністрації він пообіцяв ініціювати збільшення допомоги Україні.

Про це голова Львівської ОВА Максим Козицький повідомив у своєму Telegram-каналі.

За словами Максима Козицького, він розповів дипломату із США про важливість закриття неба над Україною. Та додав, що міжнародну петицію до НАТО підписали понад мільйон людей.

"Зараз найважливіше — закрити небо для військової авіації Росії, бо через неї гинуть невинні мирні жителі. Російські війська повинні усвідомити, що, якщо вже вони пішли війною на нас, то мають воювати з українською армією, а не беззбройними людьми", — написав Козицький.

Також Максим Козицький розповів, що просив США підтримати Україну бронежилетами, бойовими шоломами, автотранспортом, ліками та польовими госпіталями. У відповідь Грегорі Мікс пообіцяв виступити з ініціативою збільшити допомогу для України.

Що відомо

  • Експрезидент США Дональд Трамп має намір приїхати у супроводі декількох конгресменів до Києва, аби висловити свою солідарність з українцями, пише Fox news.
  • На Київщині військовослужбовці РФ захопили у заручники громадян України.
  • Міністерство оборони Росії наказало вилучати документи у військовослужбовців Збройних сил РФ, а у разі загибелі таємно вивозити їхні тіла або знищувати на місці.
  • За оцінкою українського Генерального штабу, під час бойових зіткнень зі Збройними силами російські війська втратили вбитими та пораненими понад 11 тисяч людей.

Вторгнення Росії в Україну. День 11. Онлайн

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону

На початок