Француз Фійон-Майє вшосте поспіль виграв персьют у сезоні Кубка світу: результат гонки

Француз Фійон-Майє вшосте поспіль виграв персьют у сезоні Кубка світу: результат гонки

Француз Фійон-Майє вшосте поспіль виграв персьют у сезоні Кубка світу: результат гонки
AP

Підсумки гонки.

Останньою гонкою етапа Кубка світу з біатлону у Контіолагті став чоловічий персьют. 60 найкращих спортсменів за підсумками спринту мали можливість поборотися за ще один комплект нагород.

Головним претендентом на перемогу у гонці переслідування був француз Кантен Фійон-Майє. 5-разовий призер Олімпіади-2022 переміг у спринті з перевагою у 18 секунд, і саме з нею розпочинав переслідування у Контіолагті.

Старт гонки не змінив положення для Фійона-Майє. Французький біатлоніст закрив десять мішеней на двох вогневих рубежах. Змінився лише переслідувач: замість Філіпа Ф'єльда Андерсена ним став співвітчизник Фійона-Майє Емільєн Жаклен.

Жаклену вдалося нав'язати боротьбу Фійону-Майє. Після першої стрільби відставання скоротилося до 18 секунд, після другої - до семи. А уже на першу "стійку" французькі біатлоністи підходили одночасно.

Фійон-Майє зміг відірватися від Жаклена на 20 секунд завдяки чистій стрільбі - його співвітчизник пішов на коло штрафу. Але боротьба за перемогу зберігалася до останнього.

На останній стрільбі Фійон-Майє не закрив одну мішень. Однак навіть це йому не завадило виграти боротьбу за "золото". А ось Жаклен програв боротьбу за медалі Еріку Лессеру та Лукасу Гоферу.

Для Фійона-Майє це шоста поспіль перемога у гонці переслідування у сезоні 2021/22. Французький біатлоніст не виграв лише у першому персьюті в Естерсунді, де посів 16-е місце.

Кубок світу. Контіолагті (чоловічий персьют). Результат гонки

  1. Кантен Фійон-Майє (Франція, 0+0+0+1) 32:55.0
  2. Ерік Лессер (Німеччина, 0+0+0+0) +8.2
  3. Лукас Гофер (Італія, 0+1+0+0) +8.8
  4. Емільєн Жаклен (Франція, 0+0+1+1) +22.6
  5. Ветле Шостад Крістіансен (Норвегія, 0+0+0+0) +31.9
  6. Штурла Легрейд (Норвегія, 0+1+0+1) +51.1
Категорії
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонЛегка атлетикаТенісКомандні види спортуЛіга Чемпіонів з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо