Adobe припинила продажі софту в РФ

Adobe припинила продажі софту в РФ

Adobe припинила продажі софту в РФ
Фото: АрміяInform

Adobe терміново припиняє всі нові продажі продуктів та послуг у РФ. Для росіян недоступними стануть Photoshop, Illustrator, Acrobat Reader й сам формат PDF. Про це на офіційному сайті повідомив генеральний директор Шантану Нараєн.

"Протягом останніх кількох тижнів ми були свідками неспровокованих, насильницьких нападів на Україну та спостерігали трагічні втрати. Коли ми бачимо цю трагедію, то вважаємо, що несемо відопвідальність за те, щоб наші продукти та послуги не використовувалися для підтрики цієї війни. Adobe негайно припиняє продажі в Росії".

Відповідно до заяви, підписка, що була придбана раніше, діятиме до закінчення терміну, але продовжити її уже не вийде.

"Ми дотримуємося урядових санкцій, запроваджених США, ЄС та Великобританією, щоб гарантувати, що продути та послуги Adobe не використовувалися забороненими організаціями. Крім того, ми повідомляємо, що припиняємо доступ до Adobe Creative Cloud, Adobe Document Cloud і Adobe Experience Cloud для ЗМІ, що контролюються російським урядом", — також відзначив Нараєн.

У заяві також сказано, що компанія виділила серію грантів на суму більш ніж 1 млн доларів на запобыгання гуманітарній кризі в Україні. Фонд зосереджений на прямій та медичній допомозі, а також на потребах переселення на транспортування сімей, які втікають з країни. Зазначено, що "це також інвестиції організаціям, які підтримують журналістів та фотожурналістів, як частина нашої відданості в боротьбі з дезінформацією".

Що відомо

Бізнес в усьому світі масово розриває зв'язки з РФ через війну в Україні. Щодня нові й нові компанії повідомляють про вихід з російського ринку — ми щодня оновлюємо список міжнародних компаній і їхніх санкцій проти Росії тут.

Читайте також

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок