На Львівщині будуть ліквідовувати стихійні блокпости

На Львівщині будуть ліквідовувати стихійні блокпости

На Львівщині будуть ліквідовувати стихійні блокпости
Суспільне Львів

На Львівщині будуть ліквідовувати стихійні блокпости, які самостійно облаштували мешканці області. Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника Львівської ОВА Віталій Загайний.

Учора, 4 березня, начальник Львівської ОВА Максим Козицький підписав наказ, за яким чітко встановлений перелік офіційних блокпостів, які мають бути на території області та Львова.

"На території Львова та у Львівській області мають бути офіційні блокпости. Частину самовільних блокпостів, які з перших днів створили на території області, перетворять на спостережні пости, коли пост розгортається на 90 градусів. Такі пости не перекривають рух транспорту і виконують свою функцію. Інші самовільні блокпости ми будемо ліквідовувати. В межах 2-3 днів ми наведемо порядок з цим", — каже Віталій Загайний.

Заступник начальника ОВА радить тим чоловікам, які хочуть долучитися до захисту країни, замість створення стихійних блокпостів йти у військкомати і боронити державу в складі ЗСУ або тероборони:

"До підрозділів тероборони у Львівській області відносяться дві бригади — бригада №103 і бригада №125. Зараз вони закінчують своє комплектування. Бригада №103 сформована на базі 7 батальйонів у Львівській області, бригада №125 — це 5 львівських батальйонів, які зосереджені у Львові. Крім того, чоловіки віком від 18 до 60 років мають змогу приєднатись до добровольчих формувань. Вони активно створюються як у Львові, так і інших громадах області".

Читайте також: У Львові триває набір у міську бригаду тероборони. Як долучитись

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону

На початок