Німкеня Геррманн виграла напружений спринт етапа Кубка світу у Контіолагті: результат гонки

Німкеня Геррманн виграла напружений спринт етапа Кубка світу у Контіолагті: результат гонки

Німкеня Геррманн виграла напружений спринт етапа Кубка світу у Контіолагті: результат гонки
AP

Якою була жіноча спринтерська гонка Кубка світу з біатлону.

Третій день етапа Кубка світу в Контіолагті розпочався з жіночої спринтерської гонки. Участь у ній взяли 80 біатлоністок - українські спортсменки через повномасштабне вторгнення РФ пропускали етап. Так само, як і Росія і Білорусь, які ще до відсторонення вирішили не змагатися на Кубку світу у статусі нейтральних атлеток.

Основна боротьба за перемогу у жіночому спринті зосередилася між чотирма біатлоністками: німкенею Деніз Геррманн, норвежкою Тіріл Екгофф, а також шведками Ганною Еберг та Стіною Нільссон - олімпійська чемпіонка з лижних перегонів уперше боролася за подіум у біатлоні.

Геррманн випереджала усіх своїх суперниць як після першої стрільби, так і після другої. Не завадив німецькій біатлоністці навіть хибний постріл на "стійці" - суперниці також пішли на кола штрафу.

Однак підсумок гонки вирішувався для Геррманн на останньому колі. Перевага між нею та француженкою Жюстін Бреза-Буше, яка йшла четвертою, складала трохи менше десяти секунд.

У підсумку Геррманн випередила усіх своїх суперниць, але зі незначною перевагою. Над Тіріл Екгофф вона склала лише п'ять секунд. А ось Стіна Нільссон все ж уперше потрапила у топ-3, програвши Екгофф лише 0.2 секунди.

Кубок світу. Контіолагті (жіночий спринт). Результат гонки

  1. Деніз Геррманн (Німеччина, 0+1) 20:08.6
  2. Тіріл Екгофф (Норвегія, 0+1) +5.0
  3. Стіна Нільссон (Швеція, 0+1) +5.2
  4. Ганна Еберг (Швеція, 1+0) +6.8
  5. Анаїс Шевальє-Буше (Франція, 1+0) +15.5
  6. Ванесса Фогт (Німеччина, 0+0) +16.7
Категорії
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонЛегка атлетикаТенісКомандні види спортуЛіга Чемпіонів з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо