Британські видавці ініціювали збір наплічників з речами для дітей-біженців з України

Британські видавці ініціювали збір наплічників з речами для дітей-біженців з України

Британські видавці ініціювали збір наплічників з речами для дітей-біженців з України
littletoller.co.uk

Незалежні видавництва Little Toller Books та Bluemoose Books ініціювали допомогу біженцям з України: вони збирають наплічники з речами, необхідними дітям від 0 до 16 років. Про це на своїй сторінці повідомили Little Toller Books.

Ініціатива має назву Packed with Hope ("Упакований надією"), її авторами стали Грейсі Купер з видавництва Little Toller Books та Кевін Даффі з Bluemoose Books.

Наплічники, які отримають діти-біженці, міститимуть добірки книжок, ліхтар, зубну щітку, гребінець, грілку, пляшку для пиття, блокноти, кольорові олівці, головоломки, шкарпетки, шапки, шарфи та інші речі.

Видавці мають на меті вкласти в наплічники щонайменше 30 тисяч книжок і запрошують видавців, книгарні та авторів дарувати книжки з картинками та в м’яких обкладинках для дітей різного віку. Це мають бути видання, адаптовані для дітей, для яких англійська мова не є рідною.

"Ми знаємо, що це лише найменший жест допомоги. Але можливо, щось у цьому рюкзачку викличе в когось посмішку? Що, як шестирічна дитина зможе заснути, слухаючи казку перед сном? Що, як тринадцятирічка зможе втекти в у вигадану історію? Ми впевнені, що наші друзі у видавничому світі підтримають нас", — каже Грейсі Купер.

Усього видавництва планують зібрати та надіслати до сусідніх з Україною держав 10 тисяч наплічників чотирьох типів — для дітей різного віку та підлітків. Ініціатива збирає 75 тисяч фунтів стерлінгів. Проєкту “Упакований надією” вже вдалося зібрати 30% суми завдяки понад 500 благодійникам. Долучитися до збору коштів можна тут.

Читайте також

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад