Ситуація з інфраструктурою ЖКГ по Сумській області після обстрілів військовою технікою РФ

Ситуація з інфраструктурою ЖКГ по Сумській області після обстрілів військовою технікою РФ

Ситуація з інфраструктурою ЖКГ по Сумській області після обстрілів військовою технікою РФ
Фото журналістки Олесі Боровик

За інформацією Сумської обласної військової адміністрації, частина населених пунктів області залишається без електропостачання, тепла, води та газу після обстрілів військовою технікою РФ. Яких саме районів це стосується станом на 5 березня — далі у матеріалі.

У м. Охтирка 3 березня було зруйновано ТЕЦ, станом на 5 березня теплопостачання не відновлене. Водопостачання у місті відновлено на 95%, електропостачання — на 90%.

У м. Лебедин 3 березня пошкоджено електропідстанцію, через це у місті та по району відсутня електроенергія, водопостачання та водовідведення. Також місто без мобільного зв'язку. За інформацією адміністрації, аварійні бригади "Обленерго" працюють над відновленням електропостачання.

У Сумах після пошкодження 3 березня 40-ї електропідстанції "Обленерго" та ПС"Суми Укренерго" до 5 березня повністю відновлено подачу теплоносія, частково відновлено водопостачання, водовідведення та електроживлення. Аварійні бригади працюють.

У м. Тростянець три мікрорайони без світла, інші райони частково без світла через пошкодження лінії 35 кВт. Також частина районів без води через пориви. У зв'язку з ситуацією в місті, аварійні бригади працюють у міру можливостей.

Без газопостачання залишаються 100 абонентів у Сумах, 306 — в Охтирці, 2 — в Конотопі, 3 абоненти у Краснопіллі, 4 — в с. Кириківка (Великописарівський р-н), та 28 абонентів у с. Мезинівка (Краснопільський р-н). Інформації про газопостачання у м. Тростянець немає.

У інших містах та районах області комунальні послуги надаються у штатному режимі.

Що відомо

Військове вторгнення Росії в Україну: що відбувається на Сумщині. Тиждень другий. Онлайн.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок