Даяна Ястремська перемогла принципову суперницю і вперше у 2022 році зіграє у півфіналі WTA AP

Українка вперше з липня минулого року виступить на цій стадії.

Українська тенісистка Даяна Ястремська пробилась у півфінал турніру серії WTA250 у французькому Ліоні.

У чвертьфіналі 21-річна українка за два сети обіграла принципову суперницю - італійку Ясмін Паоліні. Тенісистки зустрічались минулого року вже три рази на корті і жодного разу Ястремській не вдавалось вийти з цих матчів переможницею. У австрійському Лінці вона програла в трьох сетах, у італійському Курмайорі - у двох, а в останньому протистоянні на змаганнях у словенському Порторожі взагалі знялась після першої партії з медичних причин.

Цього ж разу матч склався за іншим сценарієм.

Як розгортались події на корті?

Першу партію українка забрала за рахунку 6:4. Ястремській вдалось реалізувати два брейкпоінти, віддавши лише один гейм на своїй подачі. Другий же сет дався українській тенісистці не так легко. Спочатку українська гравчиня лідирувала в рахунку 4:2, однак дозволила суперниці відновити статус-кво в зустрічі. Також у Ястремської була можливість подати на матч, однак Паоліні перевела гру на тайбрейк. Він закінчився перемогою українки - 7:3.

Загалом суперниці провели на корті 1 годину 43 хвилини. Ястремська виконала дві подачі навиліт, коли Паоліні жодної. При цьому італійка допустила 3 подвійні помилки, а українка - 4. Щодо брейкпоінтів, то на рахунку Ястремської їх п'ять, а в Паоліні - на один менше.

WTA250. Чвертьфінал. Ліон, Франція

Ясмін Паоліні (Італія, 5) - Даяна Ястремська (Україна, WC) - 4:6, 6(3):7

• У півфіналі турніру Ястремська зустрінеться з переможницею матчу Сорана Кирстя (Румунія) - Анна Бондар (Угорщина).
  • Для українки цей півфінал стане першим із липня 2021 року. Тоді вона грала на цій же стадії на змаганнях у німецькому Гамбурзі.
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо