Норвегія перемогла у чоловічій естафеті на етапі Кубка світу в Контіолагті: результат AP

Результат гонки.

Другою гонкою етапу Кубка світу з біатлону стала чоловіча естафета. Участь у ній взяли 20 збірних - Україна через повномасштабне вторгнення РФ пропускає етап Кубка світу, тоді як Росія та Білорусь ще до остаточного відсторонення їх від міжнародних стартів.

Перша гонка - жіноча естафета - закінчилася перемогою збірної Норвегії, яка випередила Швецію з перевагою у 37 секунд. Саме ці збірні вели боротьбу і у чоловічій гонці.

Крім Норвегії та Швеції, боротьбу за перемогу у чоловічій естафеті вели також Франція та Німеччина. Німці йшли лідерами після першого етапу, тоді як французи захопили лідерство після другого.

Перед заключним четвертим етапом естафети кількість претендентів на перемогу скоротилася саме до чотирьох команд. Причому відстань між Францією та Німеччиною, яка шла четвертою, складала лише дві секунди.

Ключовим моментом гонки стала остання стрільба, яку без додаткових патронів пройшла лише Норвегія. Ветле Шостад Крістіансен вийшов з вогневого рубежа майже з 10-секундною перевагою над французом Кантеном Фійоном-Майє.

На останньому колі Крістіансен лише збільшив перевагу над Фійоном-Майє. І приніс перемогу Норвегії. А ось другою стала саме Швеція: Себастьян Самуельссон на фініші випередив Фійона-Майє, опустивши його на третє місце.

6. Швейцарія (0+10) +1:56.8
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо