В одній зі шкіл Луцька організували тренінг, де розповідають як поводитися зі зброєю, кидати гранату та заряджати автомат, — розповів Суспільному тренер, педагог Віталій.
Щодня на навчання приходить півсотні охочих.
Як розповіла педагогиня Анжела Масиник, до війни у школі робили майстер-класи із домедичної допомоги. Нині створили осередок на мікрорайоні. Зі слів жінки, хочуть долучити мешканців, щоб люди були навчені, зберігали спокій і вміли робити те, що необхідно.

У шкільному тирі Луцька вчитель предмету "Захист України" Віталій показує, як використовувати гранату. "Дай Бог, щоб не пригодилося, й миру нам, але вміти треба", – каже чоловік.

До навчань волиняни долучалися сім'ями. Кожен охочий міг взяти до рук автомат чи гранату й розібратися, як вони функціонують.
Що відомо
- Цивільних волинян навчають як розрізнити та чим вивести з ладу танк, бойову машину піхоти або самохідну артилерійську установку. Відповідні тренінги організували в регіональному музеї українського війська та військової техніки.
- Понад 90 % волинських ветеранів антитерористичної операції та операції об'єднаних сил повернулися у Збройні сили України, щоб протистояти ворогу.
- Три дні поспіль у Луцьку організовують навчання із домедичної та психологічної підготовки. Відбуваються вони в приміщенні комунального закладу "Спорт для всіх". 28 лютого на навчання прийшла сотня охочих.