Коронавірус у Києві: нові обмеження, які ввели в магазинах, аптеках і на вулицях

Коронавірус у Києві: нові обмеження, які ввели в магазинах, аптеках і на вулицях

Коронавірус у Києві: нові обмеження, які ввели в магазинах, аптеках і на вулицях
Київпастранс

У Києві влада вирішила, що в аптеках і продуктових магазинах має бути не більш ніж 1 людина на 10 квадратних метрів та заборонила користуватися дитячими та спортивними майданчиками в парках, скверах та біля будинків.

Про це йдеться у протоколі постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА.

Так, комісія вирішила:

  • З 21 березня заборонити користуватися дитячими та спортивними майданчиками в парках, скверах та на прибудинкових територіях.
  • До 24 березня забезпечити виділення цільових коштів у розмірі 23 млн грн на проведення заходів з проведення дезінфекції житлових багатоквартирних будинків.
  • З 00.00 23 березня "Київпастранс" (трамвай, тролейбус, автобус) має забезпечити перевезення за окремо визначеними маршрутами виключно тих осіб, які мають відповідні спеціальні квитки, посвідчення особи та засоби індивідуального захисту згідно укладених договорів із підприємствами, установами, організаціями, які забезпечують життєдіяльність Києва.
  • З 25 березня в аптеках і продуктових магазинах має бути не більше ніж 1 людина на 10 квадратних метрів.
  • Державна прикордонна служба України має надати інформацію до Головного управління Держпродспоживслужби у Києві щодо мешканців столиці, які повернулися із-за кордону з 10 березня поточного року.

За орієнтовним прогнозом Національної академії наук України, при низькому рівні протиепідемічних і профілактичних заходів коронавірусом може бути інфіковано 22,2 мільйони людей в Україні.

Що відомо

На початок