В Отинії, що на Івано-Франківщині, працівники підприємства з виробництва чаю та перероблення трави почали виготовляти матраци та подушки для української армії. Про це Суспільному розповіла операційна менеджерка компанії Катерина Іваночко.
Сидіти вдома працівники підприємства не могли, каже дівчина, тому вирішили мобілізуватися для допомоги військовим.
“Придумали, як на виробництві чаю та перероблення трави виготовляти матраци. Адже у нас є машини, які можуть подрібнювати сировину. А ми придумали, як можна подрібнити тканину, ганчірки, які не підходять для плетіння сіток. І використовуємо їх як наповнювач для матраців”, — розповідає Катерина Іваночко.

З її слів, волонтери збирають тканину та передають у ліцей № 24. Там добровольці готують матеріал для подрібнення. Відрізають ґудзики, блискавки та металеві прикраси, ріжуть одяг на менші клаптики. Опісля відвозять в Отинію, де шиють матраци та подушки.
“Добре, що виробництво — за Франківськом, бо там теж дуже багато людей, які хочуть себе чимось зайняти та допомогти. Єдине, що вони робили — плели маскувальні сітки, але зараз уже немає самих сіток. Тому на наш клич відгукнулося багато жінок, які можуть шити”, — говорить Катерина Іваночко.
За перший день роботи майстрині пошили понад 20 матраців. Наразі планують виготовити перших двісті на потреби українського війська.
Читайте також: "Перемога буде за нами". Іванофранківки плетуть маскувальні сітки й шиють спідню білизну для воїнів
Окрім цього у ліцеї № 24 волонтери плетуть маскувальні сітки.
Допомагати прийшли як вчителі закладу, учні, так і всі охочі, каже кореспондентка Суспільного з місця події. Одна з волонтерок Катерина Герасименко — логопед. Прийшла допомагати разом з колегами.

“Ми прийшли з різаком, щоб пришвидшити процес нарізання тканини для маскувальних сіток. Зараз і так роботи немає, тому вирішили допомогти іншим чином”, — розповідає Катерина Герасименко.

Її колега Анастасія Вишнюк каже, що також готова допомогти людям з інших регіонів з нічлігом. Вони разом з батьками своїх маленьких пацієнтів облаштували в центрі розвитку мовлення спальні місця.
Читайте також
- В Івано-Франківську створюють перший добровольчий хірургічний шпиталь
- Карітас зібрав допомогу дітям-сиротам, які приїхали на Івано-Франківщину з Краматорська
- Готові працювати цілодобово. В Івано-Франківську волонтери виготовляють протитанкові їжаки
Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!