На Львівщині державний кордон з Польщею перетнули майже 300 тисяч людей

На Львівщині державний кордон з Польщею перетнули майже 300 тисяч людей

На Львівщині державний кордон з Польщею перетнули майже 300 тисяч людей
AP

На Львівщині з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну у пунктах пропуску державний кордон з Польщею перетнули 287 тисяч 200 людей. Про це у спецефірі Суспільне Новини повідомила речниця Львівського прикордонного загону Олександра Кучковська.

З її слів, упродовж трьох останніх діб черги на усіх пунктах пропуску Львівщини зменшилися.

"Уже немає такої великої кількості людей, які очікують у чергах в автомобілях біля пунктів пропуску або інших переходів. Продовжують працювати місцеві жителі, волонтери. Вони надають допомогу: їжу, гарячі напої, одяг для людей, які перебувають у чергах. У пунктах пропуску продовжують здійснювати посилений прикордонний контроль. До цього залучили максимальну кількість людей та створили додаткові робочі місця для пропуску громадян", — каже Олександра Кучковська.

Якщо ж черги з охочих перетнути державний кордон збільшуватимуться — працівники Львівського загону до цього готові, додає речниця.

Читайте також: На західному кордоні України зменшуються черги: найзавантаженіша — Польща, майже без черг — Молдова

"У разі збільшення людей у чергах працюють мобільні комплекси прикордонного контролю, які також забезпечують пропуск громадян. Якщо збільшуватиметься кількість людей, які захочуть виїхати з країни, ми у будь-якому випадку готові здійснювати їхній пропуск, адже у нас для цього є все необхідне — додаткові робочі місця, на яких цілодобово працюють інспектори прикордонного контролю", — каже Олександра Кучковська.

За її словами, українські інспектори підтримують зв'язок з польськими колегами у кожному пункті пропуску Львівської області.

"Ми обговорюємо питання стосовно пропуску людей, і з їхнього боку немає жодного питання стосовно перешкод. Вони максимально спростили перетин кордону для громадян України, які прямують до Польщі", — розповідає Олександра Кучковська.

Читайте також

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону

На початок