У Києві впродовж тижня від початку вторгнення РФ, з 24 лютого по 2 березня включно, було 60 повітряних тривог. Загалом тривали вони майже 40 годин. Про це свідчать дані додатку Київ Цифровий, передає kievmap інфографіку Forbes.
- 24 лютого, у перший день повномасштабного наступу РФ, було зафіксовано 2 повітряні тривоги, які сукупно тривали близько однієї години.
- 25 лютого було 9 повітряних тривог — 5 годин.
- 26 лютого зафіксували 7 повітряних тривог — 4 години.
- 27 лютого було 9 повітряних тривог — 5 годин.
- 28 лютого було 11 повітряних тривог — 8 годин.
- 1 березня зафіксували 12 повітряних тривог — 7 годин.
- 2 березня було 10 повітряних тривог — 7 годин.
Що відомо
- 2 березня у Києві біля Південного вокзалу стався потужний вибух. Незначно пошкоджено інфраструктуру вокзалу та приміський поїзд.
- 2 березня Україна подала позов проти Росії до Міжнародного суду ООН із проханням оголосити ухвалу про тимчасові заходи проти РФ.
- 1 березня у Києві російські війська завдали авіаудару по телевежі. Трапилось потрапляння в апаратну мовника. Загинули п'ятеро людей, ще п'ятеро дістали поранення. За годину цифрове мовлення загальнонаціональних каналів відновили.
- РФ розбомбила центр Харкова та Бородянку на Київщині. У Житомирі внаслідок авіаудару попередньо пошкоджено 10 приватних житлових будинків. Складною лишається ситуація в Херсоні — там вуличні бої. Водночас на Миколаївщині ЗСУ та місцеві жителі розбили колону російських військ. А в Мелітополі на Запоріжжі люди влаштували мирний мітинг, не даючи проїхати російській техніці, а потім намагалися її штовхати голіруч.
- За даними президента Володимира Зеленського, за перших п'ять днів війни російські війська завдали вже 56 ракетних ударів та випустили 113 крилатих ракет по українській території.
Читайте також
Вторгнення Росії в Україну. День восьмий. Онлайн
Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!