На Буковині оголошували повітряну тривогу

На Буковині оголошували повітряну тривогу

На Буковині оголошували повітряну тривогу
Ілюстративне фото: УНІАН

У Чернівецькій області повідомили про повітряну тривогу о 16:15. Людям необхідно піти в укриття.

Про це повідомила директорка обласного департаменту комунікацій Вікторія Гатрич.

Коли оголошують повітряну тривогу, треба відключити світло, газ, воду, погасити вогонь у печах. Також взяти засоби індивідуального захисту, документи, запас харчів та води й вийдіть на вулицю. Якнайшвидше дістатися захисної споруди або заховайтеся на місцевості.

Оновлений перелік укриттів у Чернівцях тут.

Що відомо

  • 24 лютого через вторгнення Росії в Україну до жителів області звернулись голова ОДА Осачук та мер Чернівців Клічук. Вони закликали зберігати спокій.
  • В області створили "гарячу лінію" для чернівчан, які готові прийняти сім'ї з інших областей. 25 лютого в області запрацював цілодобовий гуманітарний штаб, де збирають речі для людей з інших регіонів.
  • Чернівецька міськрада оприлюднила список тимчасових укриттів. Також сховища можна знайти на онлайн-карті.
  • Голова ОДА закликав усіх людей, які здатні тримати зброю, вступити до тероборони. До військкоматів приходять люди, які не чекали офіційного виклику.
  • У Чернівцях про тривогу можна почути в етері радіо та телебачення, на інформаційних табло. Зібрали можливі джерела сигналу тривоги на випадок, якщо на вулицях не чутно сирен.
  • У Чернівецьку область приїхали понад одинадцять тисяч людей з інших регіонів України. Серед них понад 1 800 — це діти. Для розміщення їм пропонують заклади освіти та соцзахисту.

Читайте нас у Telegram: головні новини Буковини

На початок